La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

0

Zagraniczni piłkarze grający w Interze Miami wygrali życie. Patrząc na ich poziom gry można śmiało powiedzieć, że Inter znalazłby sobie jakichś Amerykańców, którzy mogliby zagrać podobnie. Nie wiedzieć czemu zdecydowali się zakontraktować ziomka z Dominikany, Finlandii, Haiti czy Wenezueli. Nie dość, że mieszkają sobie w Miami, to teraz przyszło im grać z najlepszym zawodnikiem w historii, a to pewnie tylko zasługa szczęścia, bo w ciężką pracę przy tych umiejętnościach to ciężko powiedzieć.

7

@Zoker Oj, nie powiedziałbym, że nie musieli włożyć pracy w to gdzie teraz są. Jakoś nie wyobrażam sobie, żebyśmy ja czy Ty mieli odpowiedni poziom do gry w Interze Miami. Mogli włożyć w ten sukces więcej pracy, niż niejeden piłkarz z Europy. Tylko talentu mniej...

0

@KamQiX przecież tam kuleje praktycznie wszystko - od przygotowania fizycznego, do umiejętności taktycznych.
Chłopaki z IV polskiej ligi dostaliby dostęp do ich infrastruktury to pewnie po pół roku osiągaliby lepsze wyniki.
Praktycznie cała liga ma mniej talentu niż gracze z Europy?

0

@Zoker Spokojnie przyjdzie pierwsza porażka to tyle się wyleje na niego że w takiej lidze nie daje rady :D

0

@Barca_bwo ale ja nie o Messim, a o tych zawodnikach :D

0

@Zoker No może nie wszyscy. Pewnie są i tacy, którzy mieli sporo talentu i nie musieli ciężko pracować. Natomiast myślę, że większość to ogrom pracy, treningów, żeby zagrać na poziomie MLS.

0

@Zoker To jest bzdura totalna. Tam jest dużo większa kultura gry niż w ekstraklasie.
Do tej ligi wyjeżdżają nasze gwiazdeczki z ekstraklasy, nie z czwartej ligi, wiec tak, musieli włożyć mnóstwo wysiłku by grać na tym poziomie.

0

@Beztroskii bo żaden klub z MLS nie będzie Ci szukał zawodnika w IV lidze polskiej. Poza tym w takiej IV czy III lidze znajdzie się trochę zawodników, którzy z powodzeniem mogliby kopać w Ekstraklasie. Niektórym zabrakło zaparcia, innym szczęścia, a jeszcze innym kontuzja pokrzyżowała plany.

0

Wcale się nie znajdzie. Gdyby byli to graliby w ekstraklasie. Czynników mających na to wpływ jest wiele.

Ci zagraniczni gracze w Interze to są ludzie, którzy w większym lub mniejszym stopniu liznęli europejskiej piłki.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?