- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
1
ŚWIAT po Dembele
ale macie tu pitolenie co poniektórzy
rok temu nie zarobiliśmy nic, teraz jeśli odejdzie to choć coś zarobimy
po drugie Raphinha może nie jest przebojowy ale jest efektywny i w sumie to jest najważniejsze, zresztą wtedy bliżej prawej może też grać Ferran
a czy nie będzie dryblingu po prawej stronie? tego nie wiemy co wymyśli Xavi
mówi się o Cancelo, może więc Xavi wróci do granie bocznymi obrońcami skoro mielibyśmy wreszcie 2 szybkich na bokach Cancelo i Balde:) wtedy obok Lewego mógłby grać właśnie bliżej prawej ktoś taki jak Raphinha czy Ferran
jeśli Dembele zostanie to ia tak będę miał mieszane uczucia i czekał na przedłużenie kontraktu, bo ta szopka z nim co roku nie jest warta jego wkładu
a Dembele znając życie pewnie na jesień we Francji będzie czarował, a potem przyjdzie wiosna i znów szpital na 2-3 miesiące, niestety taki to piłkarz
jeśli odejdzie liczę na wzmocnienie pozycji gdzie mamy braki czyli PO i środkowy pomocnik
idealnymi kandydatami byliby Cancelo i Bernardo Silva, ale Cancelo i Lo Celso to też brzmiałoby dobrze
1
@lucca87 super, że Raphinhia jest efektywny. Jak mamy oceniać tylko pod kątem pucharu króla czy La ligi i mecze ze średniakami typu Celta to faktycznie jest ok ale chyba mierzymy trochę wyżej. Uważam, że jak się go nie sprzeda teraz to już nikt się na niego nie nabierze
1
@lucca87 przecież Raphinha zrobił prawie takie same liczby grając więcej od Dembele. To gdzie ta efektywność?
0
@ElTomas @Vernon_Roche
no rzeczywiscie Dembele w zeszłym sezonie ca. 2170 minut i 17 (1+g) czyli co 127 minut
Raphinha 2900 minut i 22 (g+a) czyli co 131 minut
normalnie przepaść:)
kluczowe podania na mecz podobne, to gdzie ta różnica?