- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
1
Strata Busiego, Dembele, Alby równocześnie to jest spore osłabienie. W dodatku patrząc na ich zastępstwa... Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces.
2
@Rewolucja123 Oglądałeś wczoraj mecz? Bo ja nie widziałem żeby Busquetsa brakowało.
6
@Emhyr Chłopie, towarzyski mecz, w dodatku drugie spotkanie. Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. Równie dobrze mogę napisać, czy widziałeś z Arsenalem.
3
@Rewolucja123 Busquets to była mina a nie przydatny zawodnik. Gość więcej sabotował swoim niebieganiem niż pomagał
2
@Rewolucja123 Jest i największy narzekacz i krytyk zarządu XD
1
@partymaker pomyliĺeś komentarze tą odpowiedzią.
@Emhyr chłopie, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak trudna jest pozycja pivota w Barcy...
1
@Rewolucja123 xD Romeu sobie poradzi przestańmy żyć przeszłością. Inne drużyny nie miały Busquetsa i nas robiły bez mydła. Nikt już nie gra solo pivotem bo to jest przestarzałe.
0
@Emhyr to czas pokaźe, ale też jestem zdania, że sobie poradzi. Jedynie bèdzie odstawał z pilką przy nodze, ale da radę.
1
@Rewolucja123 Odejście Busquetsa wyjdzie Barcie na dobre i się o tym przekonasz w trakcie sezonu. Busquets zaniżał intensywność w tej ekipie przez co wiele razy dostawaliśmy na łeb w losowych momentach spotkania i ofensywa zaczęła kuleć bo inni musieli biegać za niego. Nawet taki Romeu który był 5 czy 6 wyborem będzie lepszy od niego.
0
@Rewolucja123 "Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces."
"Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. "
No tak, brzmi logicznie.