- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2242 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2242 Culés
0
Trzeba przyznać, że walka Tybori- Zadyma to naprawdę niezły event jak na Fame MMA.
Z wszystkich tych freeków Tyburski podoba mi się najbardziej, ma talent do sportów walki.
1
@RosjaninBut ale to nie ten tyburski
3
@RosjaninBut Talent do sportów walki to mają kolesie w UFC czy pięściarze, którzy dotarli na szczyt, nie dobrze wyglądające friki, w praktyce nie mający żadnej płaszczyzny. Szanujmy się.
0
@ChampionLW Nie ten?
Przecież to walka Piotr “Tybori” Tyburski - Tomasz “Zadyma” Gromadzki, o tym właśnie piszę.
1
@RosjaninBut no ale to Paweł zawsze walczył, jego brat, Piotr dopiero drugi raz w karierze walczy
0
@koziar Wiadomo, że trzeba zachować skalę porównawczą, to tylko freeki, a nie jakiś przystanek do UFC. Ale patrząc tak całościowo, to w stójce Tybori prezentuje się znakomicie, dużo lepiej niż reszta freekowej ferajny. Parter ma za to słaby. Było tu i tam słychać, że to taki typ, który dobrze prowadzony od młodego, nadałby się do sportów walki. Ma dynamikę i wydolność, potrafi bić seriami przy niezłej koordynacji. Wiadomo, to ciągle amator, ale ma to coś.
Szkoda tylko, że podsypany koksem.
0
@RosjaninBut Tyburski wygląda fajnie ,ale narazie na worku i tarczach.Podobno był też dobrym piłkarzem także z dystansem podchodzę do takich talentów.
0
@ChampionLW Ok, kumam. Nie sądziłem, że wystawią tego bez doświadczenia na Zadymę. Mylą mi się te chłopaki.
0
@martin43 No w sumie to o Pawła mi chodziło, a tu Piotr walczy. Ten niby spokojniejszy, co dobrze nie wróży w walce z Zadymą. Oni generalnie talent do sportu mają w genach, takie przecinaki typowe.