La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1791 Culés

1

Kurde ten transfer Oriola to kapitalny ruch, my zyskujemy pivota, jednego z najlepszych w lidze w zeszłym sezonie za praktycznie grosze,a przy okazji Torre idzie na wypożyczenie do miejsca, gdzie ma wszystko, zeby wskoczyć na wyższy poziom.

0

@MarcepanowyKsiaze Jeszcze tylko Neymar wróci i będzie idealne okienko

0

@Faro brazol to niech sie buja. Daje gościowi rok i powrót do Santosu.

3

@MarcepanowyKsiaze Nie, to nie będzie kapitalny ruch, przynajmniej jeżeli nie sprowadzimy jakiegoś młodego do rozwoju. Transfer przeciętniaka, tylko po to, żeby wypełnić lukę, już to było nie raz robione w tym klubie. Braithwaite, Aleix Vidal, Bellerin etc.

0

@Rewolucja123 młdoy do rozwoju już jest w klubie i myślę, że już w tym sezonie będzie powoli wprowadzany. Oriol to dobra, krótkoterminowa, gwarantująca topowy poziom w skali ligi, oczywiście nie jest to poziom Busquetsa i pewnie nigdy nie będzie, jednak również ma swoje zalety, a jego agresywniejszy styl grania z pewnością pozwoli mu nawet lepiej łatać dziury po De Jongu.

0

@MarcepanowyKsiaze No, kto taki? I jakiego rozwoju, jak tu jest presja wyniku na trenerze z każdej strony? Oriol to będzie opcja na słabsze ekopy. Na lepsze będzie kwartet Gundo, Frenkie, Pedri, Gavi lub trójka Gundo, Frenkie, Pedri. Już wolę sprowadzić do klubu jakiegoś młodzika, niż przeciętniaka.

0

@Rewolucja123 kwartet Gundo, Frenkie, Pedri, Gavi nie ma racji bytu. Nie można powierzać tak ważnej pozycji wyłącznie młodziakowi, zwłaszcza, że jak sam zauważyłeś jest parcie na wynik, chociaż myslę, że po mistrzostwie w zeszłym sezonie będzie znacznie mniejsze, nawet Pep nie był takim wariatem, bo kiedy wyciągał Busquetsa do pierwszego zespołu to gdyby plan ten okazał się katastrofą miał jeszcze Yaya Toure. Oriol to był topowy DM w zeszłym sezonie w lidze, według niektórych najważniejszy gracz Girony, a nie przeciętniak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?