La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1744 Culés

0

Jak myślicie dokąd pogra Djoko?
36 lat chłop a tu praktycznie żadnych kontuzji.
Ten rok ma już 2 szlemy a może i 3 wpadnie ten najbardziej prawdopodobny bo trawka mu bardzo leży.
Chciałabym,aby pograł tak do 38/39 lat i zakrecił się przy 30 szlemach. Było by pięknie.

1

@Sysia11 Przez weak-erę,to możliwe że do 40 powinien pograć i kilka szlemów jeszcze dołączyć do kolekcji.Pytanie,czy w końcu nie przytrafi mu się poważniejsza kontuzja jak u Nadala i Federera po 36 roku życia.

2

@Sysia11 on celuje w 4 szlemy w tym roku, Wimbledon powinien wpaść, a US Open też jak najbardziej - będzie faworytem.

0

@FcPortoFan1999 u Nadala to poważniejsze urazy co sezon / dwa się trafiały praktycznie

Federer właściwie w karierz dopiero na koniec cięższe tematy

0

@mekston Kolana,zaczęły mu siadać mniej więcej w okolicy 36/37 roku życia.Nadal,to całą karierę ma kontuzję.

1

@FcPortoFan1999 jakby nie patrzeć tak jest - opuścił trochę szlemów, a w paru wycofywał się w trakcie albo dogrywał ale nie było wszystko ok.

Są zawodnicy co kontuzje w ogóle im przekreśliły szanse na wiele - Del Potro, Nadal tutaj po tych urazach odstawił wiele comebacków. Mógł w sumie spasować wcześniej, ale największy odstawił w roku 2022. W listopadzie chodził o kulach, potem pyknął 2 szlemy (w międzyczasie żebro w Indian Wells), a w Wimbledonie do 1/2 (nawet z tym naderwanym / zerwanym mięśniem brzucha).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?