- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
1
Jedno mnie wku*wia za Alemaniego i tej kadencji Laporty (choć obu Panów uwielbiam). Zawsze ale to zawsze te jebane dokumenty są na ostatnią chwilę. O chuj w tym wszystkim chodzi? Skoro i tak domykają te transfery, co tam sekretarka dopija kawę powoli czy jak? Auba, Griezmann wszystko zawsze na ostrzu noża i zawsze czekanie na te jebane dokumenty. Drukarki laserowej nie mają? Przecież to w większości są kopiuj wklej papiery, różnią się tylko niuansami jak terminy i sposób płatności. Serio idzie się wkurwić, ja się teraz bardzo wkurwiłem.
2
@masq Chodzi o to ze my wszystkim proponujemy kontrakty ktore nie jestesmy w stanie podpisac.
2
@masq "Przecież to w większości są kopiuj wklej dokumenty, różnią się tylko niuansami jak terminy i sposób płatności. Serio idzie się wkurwić, ja się teraz bardzo wkurwiłem."
Jakby nie twierdzę, że tak nie jest, bo może i tak być, ale napisałeś to z takim przekonaniem, jakbyś kiedykolwiek taki dokument trzymał w ręku... a raczej nie trzymałeś ^ ^.
A post pewnie i tak poleci za wulgaryzmy. Choć rozbawiło mnie, że pierwszy wulgaryzm zagwiazdkowałeś, a kolejnych już nie :=]
0
@Danny Gaucho wiesz co wystarczy mi, że żyję 35 lat na tym swiecie, nie muszę być dyrektorem sportowym. Przecież takową umowę z danym klubem zawierasz z każdym taką samą. Masz transfer definitywny lub wypożyczenie. Chodzi o daty, sposoby płatności, gwarancja % rozegranych meczów, ewentualnie w naszym przypadku wpisanie warunków jak kara za niezarejestrowanie itp. Przecież kurde nie wpiszą, że ma przylecieć na pegazie albo, że ma na Camp Nou zatańczyć breakdance'a na prezentacji. Ja rozumiem, że to może nie trwać jeden dzień,a le nikt mi nie powie, że to trwa 2 tygodnie w to nie uwierzę.