La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

13

Rosja to naprawdę kraj dzikiej swołoczy, oby się wszyscy wystrzelali amen!

0

@Rastafarnianin W przeciwieństwie do sytuacji ze Stanowskim, tutaj całkowicie się nie zgadzam i uważam Twój wpis za idiotyczny. Naprawdę wierzysz, że w Rosji mieszkają sami źli ludzie? Nawet w czasach najmroczniejszej komuny, byli tam dobrzy ludzie i teraz też są. Kiedy nasze czołgi wjeżdżały w 68 do Czechosłowacji, by nieść "bratnią pomoc", to w Polsce też wszyscy powinni zostać wystrzelani? Dziś możesz napisać to, co napisałeś i żyć dalej spokojnie. Ale wcale nie tak dawno temu, poszedłbyś u nas siedzieć za takie słowa. A w Rosji tak jest i teraz. Nie jest winą ludzi, że boją się reżimu. Czeczenia walczyła z Rosją o wolność, a dziś większość mieszkańców tego regionu jest zastraszona i siedzi cicho, bo każdy chce żyć. Łatwo szafować szumnymi hasłami w ciepełku i bezpieczeństwie. Trudniej z pałką nad głową i karabinem wymierzonym w plecy. Jest taki film "Białoruś. Krótki sen o wolności." Polecam obejrzeć i przemyśleć swoje twarde sądy o kimś, kto żyje w innej rzeczywistości. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?