- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
11
Tak w nawiązaniu do wpisu @KamQiX z gorących - nie macie co niektórzy uczucia zoobojętnienia na to wszystko? Nie jesteście zmęczeni tym politykowaniem i kompromitacjami ludzi, którzy podobno mają aspiracje do rządzenia czy aktualnie rządzą Polską? Ja w ogólnopolskich wyborach brałem udział 4 razy i po tych kilku latach jestem zawiedziony i czuję, że mój głos w wyborach nic nie będzie znaczył. Wkur... mnie też opinia publiczna w naszym kraju - nerwowa, wulgarna, rozemocjonowana. Patrze w gorące, chłop wstawia polityka pomalowanego na klauna i jeszcze słychać tam oklaski. Jako człowiek
stonowany jestem po prostu zmęczony tymi wojenkami, wyśmiewaniem, dziczyzną. Dlatego udział w wyborach sobie odpuszczę, bo najwidoczniej nie mam na kogo głosować.
3
@BorzyKrzys Mam tak samo, aczkolwiek jeszcze sie waham czy jednak nie oddac waznego glosu.
1
@BorzyKrzys I tak, i nie. Mi nazywanie i przedstawianie tych klaunów jak klaunów nie przeszkadza, o ile robi się to konsekwentnie. Jak ktoś w tym bajorze jest wyznawcą jakiegokolwiek polityka/partii, to już wiem, że się nie dogadamy. No a jak ktoś ma energię i chęci, aby im patrzeć na łapy i ich punktować, archiwizować ich głupoty i weryfikować hipokrytów, to robi dobrą pracę, niezależnie z której jest strony. Tak to powinno wyglądać w demokracji (no i tak powinna w niej działać opozycja, również społeczna)
0
@BorzyKrzys Coś w tym jest, dlatego często omijam gorące nt polityczne i robię sobie przerwę na jakiś czas.
Każdy jest za kim jest, ale mimo wszystko nadal wszyscy jesteśmy ludźmi i staram się nie "gotować" polityką, z różnym skutkiem, ale się staram.
0
@BorzyKrzys Wybory to najwieksz ułuda. Wybieramyu tych ktorzy decyduja za nas a my na ich decyzje nie mamy najmieszego wplywu. W skrocie wybieramy ludzi ktorzy przez nastepne lata mocno zasila swoja kieszen nie zawsze legalnie ;) No i ustwia cala swoja rodzine.
Najgorsza jest ta walka ludzi miedzy soba co kazda partia uwielbia bo odwrca uwage od nich i tego co robie.
Kiedy to zrozumialem wiele lat temu to przestalem sie zupelnie interesowac polityka , poza premierem i prezydentem nie wiem kto tam w rzadzie jest.
No i tez zrozumialem ze gdy oczekujesz czegos od panstwa tego nie dostaneisz trzeba samemu walczyc i sie nie poddawac wtedy sie cos osiagnie.