- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
0
Wybieranie rodzica na swojego agenta/viceagenta zwykle powoduje sporo kwasu. Jakoś źle mi się to kojarzy. Stary Neymara, Messiego, Fatiego. Matka Rabiota. Jedynie ojciec Iniesty to jakaś taka miła odmiana. Nigdy o nim nic nie było słychać, większość z nas go nawet nie widziało na oczy. W sumie już samo umieszczanie Iniesty w tym "doborowym" towarzystwie jest dla Hiszpana mocno krzywdzące, więc nie ma co się dziwić, że i staruszek fajniejszy.
2
@masq Fati ma Jorge Mendesa przestancie szerzyc dezinformacje z tym ojcem xd
0
@Faro dlatego napisałem viceagenta również. Mendes jest jego agentem, ale reprezentuje go również jego ojciec.
0
@masq dawaj, rozwiń co masz na myśli z tym "doborowym" towarzystwem, bo nie wiem dlaczego byśmy mieli Messiego nie móc zestawiać z Iniestą :)
0
@Death_voice np renegocjowanie z "klubem swojego życia" 5-letniego kontraktu co 1,5 roku?
0
@masq nie ma w tym nic złego. Chęć zarabiania adekwatnie do swojego wkładu i umiejętności jest jak najbardziej w porządku i nie ujmuje w niczym Messiemu. Nawet po tych podwyżkach generował kilka razy większe pieniądze dla Barcelony niż swoja pensja i sportowo dawał więcej niż większość drużyny razem wzięta.
Poza tym, to że Bartomeu nie potrafił negocjować co zapewne wykorzystał Jorge Messi nie jest winą Leo. Bartomeu nawet Garcii chciał dać 2x większy kontrakt niż ma, ale całe szczęście przyszedł Laporta i wynegocjował 2x mniej, więc o czym my mówimy xD
0
@Death_voice ale na tym tracił "klub jego życia" nie Bartomeu
0
@masq klub nic nie tracił, bo Messi więcej dawał finansowo klubowi, niż dostawał pensji. A jeśli sam akt tego, że klub mu płacił nazywasz traceniem, to na Inieście też klub tracił, przecież nie grał ani za darmo ani za frytki.
0
@Death_voice toś porównał jego pensję do pensji Iniesty nie ma co. Iniesta nie renegocjował 5-letniego kontraktu co 1,5 roku.