- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1901 Culés
13
Odpowiadam zbiorczo - bardzo się cieszę że ten tragiczny, wypełniony nieskończoną ilością problemów sezon Rennes dobiegł końca i jakimś cudem na ostatniej prostej dostaliśmy się do pucharów. Ten sezon już na początku miał iść na straty, kontuzje małe i duże, kilka problemów personalnych i finansowych - jak już wyszliśmy na prostą i zaczynało się układać to przytrafiła się tragiczna kontuzja Terriera - najważniejszego w szatni lidera, a do tego fundamentalnej postaci dla taktyki trenera oraz najbardziej szanowanego wśród kibicow.
Ciąg dalszy w komentarzu
3
@JarekS Ajajaj... chyba bolało Teriera :/ A mówią, że sport to zdrowie
4
@JarekS zanim pójdziesz świętować, wrzuć część posta w komentarz, bo ci usuną xD
5
@JarekS
To był prawdziwy cios dla wszystkich - można powiedzieć, że droga krzyżowa trwała dalej aż do... 4 kolejek przed końcem ligi - wygraliśmy 2 mecze z dużo niżej notowanymi zespołami, a Lille i Monaco zaczęły tracić punkty. Pojawiła się matematyczna szansa zajęcia 4 miejsca w lidze - musieliśmy wygrać ostatnie 2 mecze w tym bezpośrednie starcie z Monaco oraz liczyć na jakieś potknięcia.
Tydzień temu na Monaco u siebie kibice byli zmotywowani i bardzo bojowo nastawieni:
A tak kibice motywowali piłkarzy do walki przed stadionem:
Ciąg dalszy w komentarzu
5
@JarekS
Udało się - pokonaliśmy Monaco, radość kibiców była bardzo wielka:
Nawet wśród Camavingi i Tchouameniego nie zabrakło pocisków:
Ciąg dalszy w komentarzu
4
@JarekS
Dzisiaj przyszedł czas na ostatni mecz sezonu - wyjazd do Brest - gole Bourigeaud zapewniają nam zwycięstwo, a Lille niespodziewanie traci punkty ze spadkowiczem. Euforia - kibice Rennes świętowali dzisiaj na 2 stadionach:
1) w Brest gdzie wygraliśmy mecz
2) w domu na Roazhon Park, gdzie kibice oglądali mecz na telebimie
Dzięki za wszystkie wiadomości, do jutra, a dzisiaj czas świętować pomimo zmęczenia.
PS: bez normalnych kibiców-ultrasów nie było by to możliwe :)
3
@JarekS Czyli, reasumując, mimo Ciebie w sztabie, udało się. Gratulacje dla klubu. :)