- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 809 Culés
5
Moim zdaniem anulowanie kartki Viniciusa to najgorsze co mogli zrobić. Może coś źle interpretuje ale ja odbieram to jako " wywaliłeś chłopu listwę na twarz ale na trybunach rasiści cię wyzywają to możesz ". Według mnie Vini jest sam sobie winny całej sytuacji. Logiczne, że gdy jesteś świetnym dryblerem najczęściej jedynym sposobem na zatrzymanie cię jest faul. Na takie właśnie faule Brazylijczyk zaczął reagować przesadnie np. kłócić się z sędzią, wymachiwać rękoma itp. Stał się irytujący co zauważyli kibice, którzy zaczęli odczuwać w stosunku do niego wspomnianą irytację. Jako iż jego zachowania nie zostało w żaden sposób ukrócone a wręcz utworzyła się narracja poszkodowanego Viniciusa eskalowało to do takiej sytuacj. Najlepszy sposób to potępienie i wyciągnięcie konsekwencji zarówno z zachowania kibiców jak i Brazylijczyka
0
@sidi12843 to że jego sposób gry jest jaki jest nie upoważnia bydła do życzeń śmierci i wyzwań rasistowskich. Są pewne granice. W końcu to tylko piłka nożna i jakoś Reece James czy Kyle Walker nie mieli z tym problemu.
0
@VegetaPolska Przecież napisałem, że zachowanie kibiców jest złe i powinni ponieść konsekwencje
0
@sidi12843 tak, ale napisałeś też że Vinicius jest winny. A to jednak nie do końca słuszne bo jednak kibice drużyn w europejskich pucharach nie mieli z takim stylem gry Viniego problemów. To coś tu jednak nie gra jeśli tylko w Hiszpanii się pultaja.
2
@VegetaPolska Nazywasz symulowanie, prowokowanie, darcie ryja do sędziego, gesty do sędziego (za które inni dostają kary), czy bicie innych piłkarzy stylem gry xD?