La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

1

KFC nawet w LKE nie zagraja. Nie no klub do zaorania. Majac Kane Sona i paru naprawde solidnych piłkarzy dostaja lanie od sredniakow.

Serio przez tyle lat zdobyc tylko audi cup to wielka kompromitacja tego klubu.

1

@Sulimo Ten klub,to jakaś niekończąca się beka i Fabryka Antypucharowa :)

1

@FcPortoFan1999 Chyba za bardzo do siebie wzieli "klub mem"

1

@Sulimo Dla mnie to też ciekawe,że Oni potrafili zagrać w finale Champions League 2019,a mimo to od 2008 roku,nie mogą wygrać nawet tego Carabao Cup :)

2

@Sulimo @FcPortoFan1999
To nie o tyle jest kwestia zawodników, co złego doboru trenerów i braku mentalu.

Zobacz, początek mieliśmy bardzo dobry i Conte potrafił utrzymać zespół w ryzach, zaczęły się kwasy, gdzie trener podważał zawodników i zaczął się zjazd...

Dodatkowo sporo zawodników, których już dawno nie powinno być w tym klubie :(

1

@HighestInTheRoom I niestety,od odejścia Mauricio Pochettino,tam jest wieczna niepewność na stanowisku trenera.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Dodatkowo bardzo średni sezon Sona z przebłyskami, słaby sezon Richarlisona, kontuzje kluczowych graczy (Sessegnon, Hojbjerg, Bentancur) i słabi jakościowo zmiennicy typu Bissouma czy Skipp...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?