La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

konto usunięte

6

Mokry sen La Bamby i twitterowiczów

1

@Emhyr jak za jakieś grosze, to powinni go brać.

1

@Emhyr Jak przyjdzie, to Raphinha wtedy na bank zostaje. Dwa różne profile na prawej stronie, dwa różne duety. Arnau+Raphinha i Jules+Ousmane, ze wskazaniem na ten drugi jako podstawa.

konto usunięte

0

@D10SLEO 20 mln

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Kilka dni temu pisałem o tych duetach że ja bym do Raphinhi najbardziej preferował Cancelo ale nie wiadomo jak to jest z jego nastawieniem. Arnau nastawienie bym miał duże mimo że sportowo wolę Portugalczyka

0

@Emhyr imo taktycznie da dużo, ale jakości będzie mu brakować do gry w Barcy.

0

@Emhyr Dobry pomysł, szczególnie, że jest kim go zastąpić w razie niedociągnięć.

0

@Emhyr czyli kolejny przeciętniak na PO i za 2 lata oddany do jakiegoś Southampton za 15mln

konto usunięte

0

@FCB24 Aż taki przeciętniak to nie ale ja się ciągle upieram przy Cancelo który jest dużo bardziej ofensywny od Martineza a tego Barcie teraz potrzeba.

konto usunięte

0

@Emhyr Ale boki Balde Cancelo byłyby za bardzo ofensywne, żaden topowy klub nie gra z tak ofwnsywnymi bokami obrony

konto usunięte

0

@Anonymus0608 No jak nie gra a Liverpool, Bayern, Inter

konto usunięte

0

@Emhyr Inter gra 3 z tyłu, Bayern zazwyczaj gra z Pavardem, który jest dobry w defensywie, albo grają Cancelo Davies ale wtedy 3 obrońców, w Liverpoolu Robertson jest niezly w obronie, ale widzisz w tym sezonie co sie dzieje z Liverpoolem, przegrywają głównie przez obrone

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?