- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
10
Takiego grilla to ja szanuję.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/342984304_647434887145322_6760366792122690417_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Vb5R4xMPjhEAX8hajOe&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfDUQrNRncEABZhOc0zgJ3OeFG7SAoUKE1wG489PU1i2FQ&oe=644C0F5B
0
@koksik2700 to u Neymara?
12
@koksik2700 no i elegancko, lamusy na zewnątrz się z panienkami bawią a prawdziwe chady w środku z łychą i Herosami
10
@Jakchcesz Mając do wyboru wieczór z dupeczką, a wieczór przy Heroesach, to jedyny trudny wybór to to jaki zamek wybrać.
2
@TheNekro94 Nekropolia.
1
@koksik2700 HotA top.
3
@koksik2700 Czarni jeźdźcy robią robotę, ale Kościane smoki były słabiutkie. Ja lubiłem też Bastion i Fortecę. Zamek przez Archanioły był zbyt OP, trudno było z nimi rywalizować.
1
@TheNekro94 Forteca droga strasznie, najbardziej lubiłem właśnie Zamek, Przystań (HOTA) i Loch.
3
@koksik2700 to co pany? zakładamy konta na Hamachi i robimy turniej :D
@Jakchcesz @TheNekro94 @JimMorrisonFCB @ranger3120
1
@arsenallondyn0 Nie trzeb hamachi - w HotA mozna grac normalnie online :)
0
@TheNekro94 Zbyt OP to jest Nekropolis ;)
0
@JimMorrisonFCB Nie zgodzę się. Kościane smoki są zbyt słabe, a to najsilniejsza jednostka. Zamek jest zdecydowanie najsilniejszy.
1
@JimMorrisonFCB beka, pierwsze slysze xD muszę sprzedać to info znajomym
0
@TheNekro94 za to cytadela mimo słabej gildii magów i nie najsilniejszych kreatur - od 3 poziomu wszystkie mają jakieś umiejętności dodatkowe ;]
1
@TheNekro94 Nekromancja na 100% i dostajesz hurtowe ilosci szkieletow po walkach - nie mowiac juz o sytuacji, gdy skompletujesz Plaszcz Nieumarlego Krola i dostajesz licze. Nie bez powodu wlasnie nekropolis jest zakazane na wiekszosci turniejow H3.
Ale co do czarnych rycerzy pelna zgoda, ze robia robote - moja ulubiona jednostka z tego zamku.