- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1395 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1395 Culés
2
Papszun odchodzi?
No to zaczynamy protokół Piast v2 :D
0
@HighestInTheRoom mają zbyt ogarniętego właściciela, póki będzie miał chęci Raków nie będzie musiał martwić się o walkę o utrzymanie.
0
@damianfcb105 Ale co to ma za znaczenie, że właściciel jest ogarnięty? przecież nie trenuje drużyny. Każdy właściciel popełnia błędy wystarczy 4-5 słabych transferów + placek na ławce trenerskiej i zaraz będą kłopoty.
0
@damianfcb105 Mogą mieć ogarniętego właściciela, a okaże się że nowy trener nie będzie potrafił ustawić kadry tak jak Papszun, i klops.
0
@fart a chociazby ma takie znaczenie jak w United, czy w Barcelonie prezydent Barto do czego doprowadził. Przykładów jest wiele, Valencia również. Jeżeli tam na górze jest dobrze to klub najprawdopodobniej będzie mocny jak chociażby w Bayernie, Realu, aktualnie w Milanie odkąd u góry się poprawiła sytuacja. Ma to duży wpływ, z ogarniętym właścicielem/prezesem/prezydentem i trenerom łatwiej jest pracować, a i transfery są mądrzej robione. A nie jak w Chelsea rzucili się na wszystko a nie mają nic.
0
@fart To właśnie w tym jest właściciel ogarnięty że zatrudni pewnie normalnego trenera a nie np. Michaiła Probescu
0
@against_modern_football Ale rozumiesz, że nie zawsze trafisz na super trenera czy transfery prawda? chcesz mi powiedzieć, że ogarnięty właściciel zawsze trafia i nigdy się nie myli? no nie.
0
@fart Nie to miałem na myśli, bardziej że patrząc jak do tej pory budowany był Raków to Świerczewski nie wymyśli kogoś z kapelusza jak np. Mariusz Lewandowski tylko zatrudni trenera który da tak +- 85% gwarancji że będzie dobrze.
0
@against_modern_football No zobaczymy jak będzie. ;)
1
@HighestInTheRoom najpewniej tak będzie, trudno jest nowemu trenerowi wejść i utrzymać taki poziom jaki prezentuje/prezentowała ekipa z Częstochowy.