- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
4
W sumie takie mnie przemyślenie naszło. W sumie po co nam ONZ? I tak nic nie robi a trzeba na niego płacić składki. Gdyby to keszcze działało.
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26
1
@Kgorecki2500 De facto, to większe znaczenie dla Polski ma UE i NATO, zwłaszcza ta ostatnia instytucja jest szczególnie ważna w tych czasach
2
@Kgorecki2500 no właśnie na moje działa i to jest problem naszego społeczeństwa. My lubimy wiedziec lepiej i nie przyjmujemy pewnych rzeczy, mimo dowodów.
W sensie na moje ONZ działa dobrze, ale pewnych rzeczy nie przekroczy po prostu. Przecież nie pójdą walczyć na Ukrainie, gdzie regularna wojna się toczy. To jest więcej niż jakiś tam konflikt.
A że nie stwierdzi ludobójstwa. No cóż. Widocznie nie było? Albo widocznie nie ma JESZCZE odpowiednich dowodów? Może za 10-20 lat wyjdzie, że jednak tam były ludobójstwa.
2
@tomek8756 a to już inna para kaloszy. Tutaj racja. NATO jest kluczowe.
0
@michal26 Ale no dobra, to co takiego robi dla utrzymania pokoju na świecie? Poza wojną koreańską gdzie interweniowały wojska ONZ (i to tylko dlatego, że sobie sowieci chyba na głosowanie nie przyszli) to w sumie nic szczególnego nie zrobili. Rada bezpieczeństwa, kolejny głupi mechanizm. Więc w zasadzie oprócz "deklaracji" to oni za bardzo nic nie robią. Druga sprawa, że te wojska ONZ też w teorii za bardzo nawet walczyć nie mogą. Taka Liga Narodów 2.0
1
@michal26 Ludobójstwa to termin trochę inny od zbrodni wojennych. To,że gdzieś lokalnie nawet doszło do masowych egzekucji nie oznacza,że próbowano dokonać czystki całej grupy etnicznej.
2
@maroon wg niektórych tutaj jest to tożsame xD jak mówiłem o tym, to się stado na mnie rzuciło a następnego dnia info prosto z ONZ, że nie ma dowodów na ludobójstwo xD
A zbrodnie wojenne są na pewno, ale i po jednej i po drugiej stronie
0
@Kgorecki2500 "Gdzie bylo ONZ, kiedy płonął Tybet, zbrodnie obserwowane przez kuloodporną szybe. Ludzie giną, a zagrożenie żywe, realne stają się czyny niemożliwe"