- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
3
Z ciekawości sprawdziłem konto użytkownika, który rymuje się z "piżama" i jakoś wbrew deklaracjom nie zniknęło
1
@Comentateiro a co się rymuję z "wściekły wiedźmin?"
4
@Comentateiro Bo się logował jeszcze 15 marca.
2
@Comentateiro jak się logujesz to się nie skasuje :)
3
@Comentateiro Ale, ze wytrzymal bez dodania chocby jednego wpisu po wczorajszym meczu to jestem w szoku.
0
@tadzik447 Komin
4
@JimMorrisonFCB On czeka na ostatnią chwilę, gdy już mu konto prawie skasują. Wtedy wbije, że ma gdzieś co my o tym sądzimy i jednak zostaje.
1
@Comentateiro A jak tam Barca wielkiego maestro Xaviego? Jest progres?
1
@tadzik447 Mrowkojad.
1
@PatrykBarca Tak i nie. Jak laliśmy Real wiosną 2022 tak lejemy dalej, jak ponosiliśmy klęski w Europie tak ponosimy je dalej.
Postęp będzie jak powtórzy ten sezon i dojdzie w LM do min.1/8.
Ale jeśli dorzuci Copę będzie to ładnie wyglądało. Jednak nie mam wrażenia wykorzystanego potencjału zawodników,z naciskiem na tych w ofensywie.