La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

2

https://m.demotywatory.pl/5184473/Za-chwile-wyplata-13-emerytury-Morawiecki-twierdzi-ze-srodki-na-ich-wyplate i tak to się żyje w tej Polsce... Trzeba odkładać w skarpetę bo ten nierząd puści nas w samych skarpetkach... Co za ciemnogród

0

@Kinginiesta Polska ma trudności z spięciem budżetu, gdyby tak nie było, to PiS nie jeździłoby do Brukseli ustalać nowej ustawy sądowej która miała odblokować KPO. Miała, bo Duda wywrócił stolik

1

@barcelonaLM Spokojnie. Środki z KPO odblokują "cudownie" tuż przed wyborami aby ruszyc ze zmasowana propagandą sukcesu

1

@maroon Może też tak być że opozycja wygra wybory i dalej będzie problem żeby wyciągnąć środki. Tłumaczą że pis wszystko pogmatfał i potrzebna jest prywatyzacja i tak najpierw Orlen,PKO BP ,SA...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?