La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1733 Culés

3

Trzymamy kciuki dzis za Lecha. Jest szansa na zyciowy wynik polskiego klubu w europejskich pucharach.

6

@Sulimo Jaki życiowy wynik? Chyba Lecha. Gdzie się ma ćwierćfinał LK to ćwierćfinałów LM czy półfinałów Pucharów Zdobywców Pucharów?

3

@Uukasz_93 Nawet i finał był Puchar Zdobywców Pucharów.

0

@Uukasz_93 @Bagsik88 Szkoda tylko że to wszystko to czasy starożytne w piłce nożnej i wielu z nas tego po prostu nie widziało.Jak ktoś miał przyjemność oglądać mecze Legii Warszawa 1991 to gratuluję szczęścia,bo wątpię aby ktoś był kto oglądał mecze Górnika Zabrze 1970...

2

@FcPortoFan1999 To z czasów nowożytnich większość wartość miało 3 miejsce w grupie LM Legii i "wyjście" do LE niż ćwierćfinał LK. Chociaż oczywiście życzę powodzenia, bo do dla polskich klubów idealne rozgrywki, żeby zajść wysoko i w końcu naprawić ranking. Za ostatnie 3 lata jeśli Lech dziś awansuje będziemy na 19 miejscu więc w ciągu 3 kolejnych możemy naprawdę mocno pójść w górę. Faza grupowa Lecha 2 lata temu, rok temu Legii w LE, teraz Lech. W przyszłym sezonie przydałoby się, żeby 2 kluby w fazie grupowej zagrały.

0

@Uukasz_93 Powolutku w dobrą stronę to idzie,bo to 3 kolejny sezon z minimum fazą grupową Polskich klubów,bo przed sezonem 2020/2021 Nasi byli na...31 miejscu w rankingu.

1

@FcPortoFan1999 To co napisał @Uukasz_93 i jeszcze to, że to było dawno to tego nie było?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?