- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1826 Culés
6
Kibice Realu dzisiaj mogą poczuć co czują kibice Barcy jak ich drużyna dominuje cały mecz bije głową w mur i przegrywa. Barceloniarze są zaprawieni w boju w takich wydarzeniach i to boli mocno. Dzisiaj wiem jak się czują kibice Realu.
0
@Emhyr no właśnie w Realu to jest bardzo często:D
1
@JohnyMemonik Nie bo Real zazwyczaj nigdy nie wygląda lepiej od przeciwnika i wygrywa.
0
@Emhyr bez żartów, Real w tych meczach przynajmniej w miarę wyglądające kontry wyprowadza, a Barca w kontry nie umie, dziś to nawet za bardzo nie próbowali.
Beznadziejny mecz Barcy w ofensywie ale szacun za taktykę dla Xaviego, bo oddał Realowi piłkę, a zaś Real nie umie w autobus. Pewnie by się cieszyl nawet z 0-0 przy tych absencjach a tu jest zaliczka przed rewanżem. Taktycznie to jeden z lepszych meczów Xaviego w Barcy, a że wyglądało to słabo optycznie nie ma znaczenia bo wynik się liczy.
0
@El Madridista. Ale musicie cierpieć w tej LM i nigdy nie mieliscie sytuacji przynajmniej ja nie pamiętam żeby przegrać na dużego rywala "dominując" spotkanie.
0
@Emhyr ostatnio to chyba z Ajaxem, a poprzednia LM co prawda bez dominacji ale z okazjami z obu stron. Jeszcze to potwierdzę, gdyby Klopp zamurował się przy 2-0 to by ugrał co najmniej remis na Anfield, a pójście na wymianę ciosów z Realem to proszenie się o kłopoty.
Z drugiej strony, zagraliście dziś jak typowe Atletico Simeone, co normalnie by mnie nie raziło, ale przy tych wszystkich komentarzach krytykujących tutaj Diego (że gra tylko na remis/1-0) trochę jednak razi.
Dla mnie osobiście taka gra może być, ale ze Xavi? Nie sądzę, że wyjdzie i powie, że nie chcieli grać w piłkę, co kilka lat temu po takim klasyku na pewno by się wydarzyło, ale mówiłby to o Realu. Cóż, gratuluję wyniku i znikam.
0
@El Madridista. Mnie też taka gra nie cieszy ale juz kilka dni temu tutaj pisałem że Xavi musi po prostu zagrać dzisiaj MichniewiczBall. To by było samobójstwo wyjść jak zawsze z takimi ograniczeniami w składzie.