- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
0
Xavi raz za razem mówi to samo nie zależnie od tego jaki był problem xD
Mówi że to jego wina tylko dla tego żeby nie mówili że nie widzi w sobie problemu xD
Na zasadzie "chcecie żebym powiedział że to moja wina ?" "Macie mówię to jest moja wina! zadowoleni?"
Po czym odpowiadając na pytanie czego brakowało ... mówi że brakowało intensywności "Musimy pokazać więcej pasji, intensywności… " aka obwinia piłkarzy.
Dalej mówi że próbowaliśmy na różne sposoby ... kappa ... i że przeciwnicy dobrze bronili się przed dośrodkowaniami bo mieli 2 rosłych obrońców :) Ciekawe czy on wie że może w trakcie meczu przekazać wskazówki i powiedzieć żeby przestali bezmyślnie środkować a próbowali kombinacyjnie środkiem albo przynajmniej żeby piłkarz podszedł bliżej bocznych żeby można było rozegrać ściankę i wejść w pole karne zamiast tępo środkować ? .
Widzę że to samo jest w każdym meczu w którym przeciwnik muruje ... default settings ustawiane na wrzutki i jazda ... albo przyfarci albo nie przyfarci.
A po meczu jest wymówka że brak intensywności i przeciwnik "rywalizował" a my nie :)
Bez Pedriego który sam rządzi meczem są ciężary bo środek nie umie kreować a jedynym ich zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie piłek na skrzydła.
Nie wiem czy wystarczy nam miliard na transfery żeby to się zmieniło ...
0
@zenoowity Nie skupiałbym się za bardzo co jakikolwiek trener pier*oli do kamery po każdym meczu, przecież to wyuczone na pamięć formułki dla ciemnej masy.