- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
0
Przeszedłem całe demo Wo Long: Fallen Dynasty. Przed ograniem nie byłem pewny czy kupić tą grę. W internecie dużo było narzekania że wygląda biednie jak gra na ps2. Że jest chaotyczne. Że za trudne.
Moim zdaniem gra wygląda dobrze. Pierwsza lokacja w demie mi się mega podobała. Druga to był sam piasek praktycznie więc trudno oczekiwać nie wiadomo czego.
Walka jest świetna jak ktoś lubi klimat chińskich filmów gdzie jeden gość rozklada pół armii haha. Oczywiście przy tym wykonując skoki a w powietrzu jeszcze macha bronią. Mi się bardzo podobała moim zdaniem jest lepsza niż w Nioh (innej gry tego samego studia) i jest dużo przyjemniej niż walka z grach od FS (chociaż ja tu czuję troche Sekiro).
Co do poziomu trudności to muszę powiedzieć że trudne to to nie było jak już załapałem jak walczyć.
Z minusów to faktycznie jest czasem chaos jeśli chodzi o działanie kamery zwłaszcza po kilku unikach.
Drugi DUŻY minus to jest blokada fps na 60. Mam nadzieję że w wersji normalnej będzie się dało zrobić więcej (chociaż pewnie nie). Czasem fps spadnie z tych 60 i wtedy to czuć (a spada głównie przy szybkim obrocie kamery). Mam z tym problem tak samo jak w Elden Ring. Gra spokojnie mi szła (po odblokiwaniu fps) w 144 klatkach i wtedy jak spadnie o 20 to nawet nie zwracam uwagi. Podejrzewam że to jest tak robione z jakiegoś powodu ( pewnie na konsolach jest 60) ale ludzie 2022 rok gra na PC powinna mieć opcję odblokowania fps.
Dla niektórych minusem jest też brak polskich napisów ale to już sprawa indywidualna. Wiadomo że lepiej żeby były ale nie jest to w sumie gra jak Baldur's Gate. Tu story będzie raczej proste.
W sumie demo mnie przekonało. Za tydzień premiera. Przynajmniej będzie w co grać jak będzie czas haha.