La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1271 Culés

1

Dudek: Rolando jest bardziej kompletny, prócz grania w piłkę potrafi nurkować, tańczyć makarenę na boisku. Potrafił się poświęcić dla drużyny, nie raz było to widać jak piłkarze biegali bez celu a on dyrygował gestami w pocie czoła. Nawet golił nogi żeby być szybszy. Nigdy się nie spóźniał, a jak raz mu się zdarzyło to się okazało że to inni przyszli za wcześnie.


Nie wiem czy Messi był by do tego zdolny.

4

@PatrykBarca Ronaldo strzelił więcej goli mimo starszego wieku i zdobyl trofeum, ktore Messi nie ma (np. EURO)

0

@PatrykBarca takie argumenty tylko udowadniają, ze Messi >

0

@PatrykBarca "Nawet golił nogi żeby być szybszy". Podobno wszyscy gracze mają zalecenie albo wymóg aby golić nogi.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie. Do tego ma więcej goli strzelonych na Euro i przeciwko reprezentacji Litwy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?