- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
2
Wulkanizacja i ekipa @Luciano99 może coś poradzi. Nowiutkie opony wielosezonowe z września rozmiar R15. Oponie z tylnej osi schodzi powietrze, tak co 2 tygodnie muszę dopompować, spada do 1,7/1,5 bar. Wykluczam flaka, reszta opon trzyma stabilne ciśnienie. Problem z felgą, czy może wentyl? Każda pomoc mile widziana, wybrałbym się osobiście na wulkanizacje, ale to tak w połowie marca, bo i tak będę musiał wyważyć kółka :D
0
@AFA90 ja bym samochód zmienił
Szkoda czasu na szukanie usterki
3
@AFA90 No albo flak albo wentyl,trzeba oponę ściągnąć i zobaczyć.Podjedziesz,to zobaczymy.Ale to musisz podjechać jak będzie @Deviler albo @Bocheno1 ,bo @Kessie jest jeszcze na etapie uczenia się jak odkręcić koło,wentyla ci nie wymieni,dziury nie zalepi
0
@kulek22 Jakbym miał tyle hajsu co sławni piłkarze, to pewnie tak :D
1
@AFA90 śliny daj troche na wentyl i zobacz czy bąbelki lecą, jak nie to felga pewnie krzywa
6
@AFA90 dzisiaj @Luciano99 kupił nowiutkie opony jeśli chcesz możemy je dla ciebie zostawić, bo te co masz to już do wymiany ;)
A tu masz zdjęcie: https://zapodaj.net/e728d662a16ff.jpg.html
2
@Kessie Te wytarte wrzucicie mi na przód, a lepsze na tył :) widzę, że są prościutkie, tak więc wyważenie ich będzie bułką z masłem :D
1
@AFA90 Możliwe że ucieka koło rantów tam gdzie opona siedzi na feldze, jeśli nie była wyczyszczona felga przed montażem to może być to, lub tak jak pisali wentyl, albo w miejscu zaworka albo koło wentla, najlepiej sprawdzić wodą z mydłem albo jakimś płynem i zobaczyć czy się gdzieś nie pieni.