- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
4
Carlo Ancelotti
Laurent Blanc
Unai Emery
Thomas Tuchel
Mauricio Pochettino
Christophe Galtier
Wszyscy coś osiągali, ale okazuje się, że to farmerzy. A czemu? A dlatemu, że poszli trenować PSG. Wniosek? Nie idź do PSG, bo nawet jakbyś był Cruyffem czy Pepem to zostaniesz farmerem.
Edit. Farmerem vel wuefistą
2
@arasz1819 To jest gwiazdorski klub nie do wytrenowania.
5
@arasz1819 W PSG nie trener jest problemem. Ancelotti po odejściu z PSG, wygrana LM, Tuchel też, Emery wygrana LE i półfinał LM. Galtier taki farmer, że z Lille majstra zgarnął, a Poche z Totkami finał LM zrobił. Same godne nazwiska wśród trenerów, ale Paryż dalej nie kuma, że problem leży gdzieś indziej
0
@FcPortoFan1999 Tam trzeba kogoś kto by ich wziął za mordy, ale oczywiście zarząd musiałby mu dać wolną rękę.
1
@Tomek_TF Jak ktoś taki tam przyjdzie co będzie chciał za wszelką cenę wziąć ich za mordę,to szatnia go za przeproszeniem się szybko pozbędzie i konflikty medialne i jakieś przepychanki słowne będą na porządku dziennym.O dziwo najbliżej ligi mistrzów dla Paryża był Tuchel,który dał im troszkę luzu ale potrafił taktycznie ich nastawić,że wówczas było dość przyjemne oglądanie Neymara i Mbappe w akcji podczas pandemicznego sezonu 2019/2020.
0
@P33ck Setien też fajnie kopał piłeczkę w Betisie, a potem przyszła Barca i co? xd Podej do Messiego
0
@PatrychoO Zgadza się, tylko Setien jest dużo gorszym trenerem od każdego z w/w
0
@PatrychoO Co osiągnął Setien? :D
1
@P33ck otóż to.