- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 992 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 992 Culés
8
Pamietajcie, ze jak wrzucacie zdjecie fury to koniecznie musi byc upierdzielona, bo inaczej detektyw Kabel podwazy Wasza wiarygodnosc i bedzie przez 145 postów udowadnial, ze to nie Wasze auto po czym stwierdzi, ze tylko zartowal.
6
@JimMorrisonFCB Czekam na reakcję użytkownika @kaindub . Może raz na zawsze problem zniknie haha #pdk
@AbelKabel z dystansem oczywiście Byczq
0
@JimMorrisonFCB
Nie stwierdziłem ze żartowałem
Tylko się z niego nabijam
Dlaczego nie wrzuci zdj lekko jezdzonego samochodu kolego
Proste proste
0
@michal26
Do wszystkiego z dystansem
Tylko nie lubię cwaniaków i ściemy :)
3
@AbelKabel Ale jakiej sciemy? To Ty sie spinasz, ze ktos wrzucil zdjecia auta i z piana na ustach porownujesz foty i szukasz dziury w calym. Jeszcze o VIN go spytaj.
3
@AbelKabel ja np nie robię zdjęć samochodu gdy jest brudny. Czy to oznacza że mój samochód nie jest jednak mój? Kurde...
0
@JimMorrisonFCB
Bo nikt normalny nie wrzuca takich zdj
Nowego auta
A po 1,5 miesiącu znowu
W między czasie nic z jazd itp nim :)
0
@Gwyn
Umyty to co innego
Nie jeździł nim :)
2
@AbelKabel udowodnij
1
@AbelKabel kazdy wrzuca co ma ochote, a reszta to juz tylko chore interpretacje.
0
@Gwyn
Ja tylko chce zobaczyć jak śmigał po śniegu tym samochodem :)
Napewno próbował
0
@AbelKabel ale może nie nagrał? Bo jeśli to robił na drogach publicznych to popełniał wykroczenie, więc po co mu dowód własnego wykroczenia?
0
@JimMorrisonFCB
I każdy ma prawo się z tego ponabijać
To jest forum
Złość się bo ma ego za duże lub kłamie :)
Zamiast iść w żart
0
@AbelKabel Trudno nazwac żartem, gdy przez kilkadziesiat komentarzy ktos Ci zawraca glowe o jakies bzdury.
0
@JimMorrisonFCB
Nie odpisujesz
Kto mu każe
Jak odpisujesz to trochę to jednak dziwnie wyglada
Tak jak napisałem wrzuca 2 zdj w przeciągu 2 miechow picuś samochodu
A w między czasie nic
Taki samochód nie jest na pokaz tylko trochę do szaleństw jednak i tym się nie chwali
Jeździ 50 i co chwile pucuje :)