La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1771 Culés

5

Ciekawostki z Ardy: Smoki

Smoki to gady wychodowane w pierwszej erze przez Morgotha i żyjace prawdopodobnie nawet po upadku Saurona na zwiędłych wrzosowiskach.

Jest kilka rodzaji smoków a sa to:
Smoki zimne:Jeden z ich przedstawicieli zabił Daina I w trzeciej erze.
Smoki ogniste(Uruloki):
Glaurung(Pierwszy smok)
Bestia z Gondolinu
Smoki skrzydlate:
Ancalagon Czarny największy i najpotężniejszy ze wszystkich smoków.
Smaug
Skat

Gady te cechowała niewyobrażalna wytrzynałośc,inteligencja i spryt. A niektóre swoja mowa potrafiły zaczarowac słuchacza jak np Glaurung Niennor. Ogien tych bestii niszczył pierscienie władzy aczkolwiek żaden smok nie zdołałby zniszczyc jedynego pierscienia.

@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Szreko @Vitoo

konto usunięte

0

@Sulimo Z tą niewyobrażalną inteligencją to bym nie przesadzał, o ile dobrze pamiętam to Bilbo oszukał Smauga jak dzieciaka a sam Smaug patrzył tylko na złoto i klejnoty. Istoty bardzo inteligentne raczej się tak nie zachowują.

0

@koziar Smaug to wypierdek przy Ancalagonie czy Glaurungu.

Tak smoki były chciwe ale bardzo inteligentne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?