- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
#Tiki-takaGerard Piqué: Ernesto Valverde powiedział mi kiedyś, że mam mieć założony kask, jeśli chcę przyjeżdżać na stadion rowerem. W zasadzie sprezentował mi jeden czy dwa kaski. Jak dostałem kask od trenera, to już go musiałem zakładać. [Twitch: KingsLeague]
51
Taki trener to skarb. Kask załatwi, rosołku nagotuje na przeziębienie.
43
Ernesto - ostatni prawdziwy taktyk na CN.
1
@bartekvisca Poczytaj sobie co ludzie o nim pisali. Życzyli porażek Barcelonie żeby odszedł tylko.
15
@Criss18Barca Bo nie wiedzieli co nas czeka później xD teraz z pocałowaniem ręki bym go przyjął.
3
@TheNekro94 Zwolnili go po jednym z lepszych spotkań w tamtym sezonie.
Zresztą Enrique też miał taki czas że jeszcze z 2 mecze i by poleciał.
35
@Criss18Barca Z tym Valverde to była fatalna decyzja Bartomeu. Jak już chciał go zwalniać to trzeba to było zrobić przed sezonem, po kompromitacji na Anfield i porażce w finale PK. Wtedy ogarnąć jakiegoś solidnego trenera, a nie wywalać gościa w połowie sezonu, w momencie, gdy mamy lidera w lidze i wygraliśmy grupę w LM. Tragicznie to zostało rozegrane
4
@Ptasior Tu się zgadzam. Spóźniona decyzja, ale potrzebna. To był bardzoxodbry trener. Dobry taktyk.
Ale mentalnie on by tego zespołu nie podniósł
1
@Criss18Barca
Akurat byłem przeciwny jego zwalnianiu w połowie sezonu i na LR przeczytałem, że np jestem takim samym uśpionym betonem jak EV :)
0
@Ptasior po fakcie każdy mądry. Wtedy dosłownie każdy chciał zwolnienia ernesto
2
Dal mnie to byl zajebisty trener. Nie wchodze w dyskusje bo nie ma o czym.
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94
Inaczej byś gadał jakby został do końca sezonu i wypił piwo, które sobie ważył przez 2 i pół roku. Setien zdobył więcej punktów w drugiej części sezonu niż Valverde w pierwszej zanim odszedł, a prowadzili zespół w dokładnie takiej samej liczbie spotkań i chociażby Suareza nie miał Setien, czy zajechanego, wystawianego do gry z kontuzją (na mecz z Lyonem w LM) przez Valverde Dembele..
0
@PatrykBarca Xavi też nie podniósł i nie podniesie ,grają coraz gorzej ,bez pomysłu ,wolno i przewidywalnie.
2
@FC_BARCA_Fan Po Kormanie podniósł. Przywrocil nastroje w szatni, które Koeman popsuł zwalając wszystko na zawodników...
0
@PatrykBarca Gdyby Koeman miał takich zawodników jak Xavi teraz to śmiem twierdzić że gra wyglądałaby o niebo lepiej ,dzięki niemu pokazał się światu Gavi ,Pedri ,Balde , Abde, Akhomach ,(Moriba,Jutgla ), a Xavi których juniorów wprowadził do pierwszego zespołu . Koeman miał swoje za uszami ale jego pobyt tutaj ma też plusy.