- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
4
Batigol płakał po finale.
Cudowny napastnik, który mógł i powinien wygrać dużo więcej. Grając w lepszym klubie niż Fiorentina, miałby Mistrzostwa, Lige Mistrzów i ciągła walkę o Złota Pilke. Wybrał jednak inaczej. Potem poszedł na sezon do Romy i dał ich zaledwie 3(?) scudetto w historii.
Z Argentyna świetnie szło mu na Copa, niestety na Mundialu ani razu nie wszedł do półfinałów,mimo że w 12 meczach, zapokowal 10 goli. Niestety i w Fiorentinie i w kadrze koledzy byli wówczas za słabi :/
Przecież 20 lat temu Argentyna zaszokowała świat i nie wyszła z grupy, wcześniej w cuglach wygrywając eliminacje...
A dziś ten wielki niegdyś Piłkarz całym sercem wspierał Leo i kadrę. To jest piękne. Piłkarskie Zjednoczenie reprezentacji na czas Mundialu, wszystkie ręce na pokład, słowa otuchy i wsparcia, np. wtedy, gdy życzył Leo, aby pobił jego Mundialowy rekord dla Argentyny.
https://x.com/i/status/1604576799954186240
1
@MESSIah16 fantastyczny zawodnik. Pamiętam go na mundialu w 98, kiedy ciągnął wraz z Ortegą te Argentynę, ale tam stanęła na ich drodze potężna wówczas Holandia. Później dopingowałem mu kiedy przyszedł do mojego ulubionego klubu we Włoszech czyli Romy. Zdecydowanie mógł więcej z kariery wyciągnąć, ale wtedy Ci zawodnicy tacy byli... Totti, Dr Rossi, Del Piero itd. itd. Jak teraz patrzę na te pokraki z fałszywą miłością do barw klubowych jak Vinicus to mi się niedobrze robi. Nie mam jednak nic do zadeklarowanych najemników jak Zlatan czy kiedyś Anelka.