La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

1


Ale paka

0

@Kuba_1 Ziru jednak gra?

0

@Kuba_1 No i gitara, once de gala

0

@Kuba_1 to jest official?

0

@mekston no tak

0

@Kuba_1 Skład węgla i papy.

0

@Kuba_1 Jaka paka la rambla dawno wszystkich zweryfikowala. Podam przykład lloris słaby, griezmann przecież za słaby na barce, bombele robi wiatr i nie umie prosto kopnąć piłkę, mekambe tylko szybkość i wybujałe ego, tchouaméni słaby, bo gra w Realu. Tak to się kręci :)

0

@Kuba_1 Upamecano za Konate?

0

@Kuba_1 Hah paka :D Leśny dziad z połową nich sobie zatańczy. Paka to była Hiszpania.

0

@Kuba_1 to once de gala i wygląda, że zasłona dymna była wcześniej ze strony Francji (co też przed takimi meczami nie dziwi)

0

@mekston Im bliżej meczu tym bardziej czuję niestety, że Francja to wygra, po prostu spójrz tylko na ten skład ehh.

0

@Kamiloza91 bardzo silny skład - nie bez przyczyny Mbappe, Giroud z bardzo dobrym wynikiem bramkowym, Griezmann robiący kawał roboty w pomocy.

Obrona też niczego sobie, w takim meczu doświadczenie jakie ma Varane ultra ważne.

W każdym meczu mundialu pierwszy skład Francji min 2 bramki.

0

@mekston Bardzo mocny skład. Ale to nie jest paka. Poza tym nie piszę btego ma poważnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?