- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
1
Sinisa miałe straszny młotek w lewej nodze. Nie wiem co się dzieje z tymi piłkarzami obecnie. Czy nie trenują tego, czy też umiejętności są za małe. Ale żeby na mundialu gdzie są najlepsi z najlepszych w 62 meczach chyba tylko jedna bramka padła z wolnego to coś niesamowitego. Zwłaszcza że teraz ten mur stoi zawsze prawidłowo.
Sinisa Mihajlovic tak to robił.
1
@Janiama W niedziele Leo przykręci z wolnego :)
2
@Janiama On i Recoba - dwie najlepiej ułożone lewe nogi włoskich boisk z przełomu XX i XXI wieku.
2
@Janiama Mam wrazenie, ze teraz wlasnie mur czesto stoi blizej niz kiedys.
1:25, zobacz jak daleko stali, teraz spokojnie byliby z metr albo poltora blizej.
0
@Janiama
Zmiana piłek i masz odpowiedź.
0
@Awtameok_Klana Co ty piszesz, kiedyś piłki były ciężkie. Zwłaszcza jak było mokro. Teraz piłkarze mają piłki które szybciej lecą. Nowym obuwiem łatwiej jest nadać odpowiednią rotacje. Jednak talent piłkarzy jest dużo mniejszy. Kiedyś zawodnik zostawał po treningu, brał worek piłek i walił na bramkę. By dobrze uderzać rzuty wolne to trzeba to trenować. Czesto widze treningi chociażby Legii i tam nikt po treningach nie zostaje. Samo nic się nie zrobi.
0
@Janiama
No właśnie piłki są za lekkie i dostają dziwnych rotacji, co czasami widać. Piłkarze nadal trenują, tylko, że co roku wprowadzają nowe piłeczki :).
A jak przed mundialem 1998 (bodajże) piłkami kopano z 40 metrów, no to mało było odważnych, aby stanąć jej na drodze, bo mogło się źle skończyć. A później jak sam pamiętasz, z każdym mundialem piłka była coraz bardziej wymagająca.
To jest coś za coś. Dzięki nowym piłkom gra jest szybsza, ale strzały z max 20 metrów, bo później dzieją się cuda.