- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1395 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1395 Culés
13
Gdyby ktoś się zastanawiał jak sobie radzi Lamine Yamal w tym sezonie, to odpowiem, że naprawdę dobrze, co jest bardzo imponujące, biorąc pod uwagę, że gra z zawodnikami o 3-4 lata starszymi. W lidze 4 gole i 3 asysty, jeden z najlepszych graczy w drużynie, do tego wykonał duży progres w aspekcie defensywnym i coraz lepiej radzi sobie w pressingu.
0
@ViscaBarca123 Widziałem że są problemy z nowymi kontraktami dla tych czołowych młodych Iliasa Barbery i Yamala. Jest się czym martwić? Bo to chyba Sport pisał więc źródło typu śmietnik ale w tych młodszych zawodnikach mogą mieć dobre źródła
0
@ViscaBarca123
Obyśmy tylko ten Diamencik nie stracili
2
@Emhyr Ciężko w tej chwili określić, rok temu Sport też panikował w artykule, że wielu zawodników odejdzie, bo oferty są nieprzekonujące. Skończyło się tak, że zatrzymaliśmy prawie każdego. Wciąż jest dużo czasu, pozostaje czekać. Myślę, że Lamine zostanie, tutaj naprawdę musieliby mocno to zepsuć, by odszedł z La Masii.
0
@ViscaBarca123 4 gole 3 asysty na ile meczy?
2
@Kgorecki2500 11 meczów, ale kilkukrotnie na początku sezonu wchodził z ławki i jedynie w dwóch spotkaniach spędził na murawie pełne 90 minut (w dwóch ostatnich). Ma obecnie bardzo mocną pozycję w drużynie.
Więcej goli i asyst w lidze ma tylko Angel Alarcon.
0
@ViscaBarca123 Potwierdzam świetnie się rozwija :)
https://prnt.sc/9XKOU7wSADys
0
@ViscaBarca123 Oczywiście każdy zawodnik jest inny, ale jakbyś miał go porównać profilem do jakiegoś konkretnego piłkarza/piłkarzy to kogo byś wskazał?
I jeszcze jedno pytanko - jeżeli nic się nie wydarzy i Lamine zostanie to wg ciebie spędzi presezon z pierwszą drużyną czy jeszcze na to za wcześnie?
1
@Worny Stylem gry przypomina mi kilku zawodników - Neymara, Rivaldo czy Mahreza.
Jeśli przedłuży kontrakt to jak najbardziej.