La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1618 Culés

1

Jeśli za te słowa o arbitrze Emiliano Martinez nie poniesie żadnej kary,to ten zakaz komentowania pracy sędziego widocznie po cichu przestanie już być egzekwowany - "Sędzia jest szalony i arogancki. Kiedy coś do niego mówisz, to odpowiada w nieprzyjemny sposób. Doliczył 10 minut i ciągle przyznawał Holandii rzuty wolne, bo chciał, żeby nam strzelili. Mam nadzieje, że już nigdy nie będzie nam sędziował, jest bezużyteczny"

2

@maroon Na szczęście nie gra w Barcelonie, a sprawy nie będzie rozstrzygać Hiszpańska federacja więc jest nietykalny xD

2

@hayek Zobaczymy jak luźno podchodzi do tego FIFA,bo czy ktoś się zgadza z tymi słowami czy nie,to powiedział dość aby naruszyć ten przepis.

1

@maroon tak, wcale nie było idiotycznych fauli ze strony Argentyny xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?