- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
3
Dzisiaj Prawda Zibiego u Romana:)
https://mobile.twitter.com/KoltonRoman/status/1600953606517428229
0
@Kamilos84 Tylko problem jest taki że topowy trener w siatkówce zarabia około 50 tys euro miesięcznie i na to stać związek siatkarski. Topowy trener w piłce nożnej zarabia 1 mln euro miesięcznie a to pieniądze nie osiągalne dla naszej federacji. Datego stać nas na Souse czy Beenhakkera, którzy na wielkiej imprezie fatalnie prowadzili naszą reprezentacje
1
@Janiama aha to faktycznie Zołza źle prowadził naszą reprezentację. Tak źle poprowadził ze to z nie jego winy, Krychowiak nas pogrążył ze Słowacja, Szczęsny robił bubla za bublem a ze Szwecja to Bednarki i Jóźwiaki w piłkę nie trafiali. No muszę przyznać, zły Zołza, bardzo zły. To jego wina była że tak ta banda slabeuszy robiła. Co do Beenhakkera to trener top! Prowadził Real Madryt i odnosił z nim sukcesy. To nie był byle jaki random i no name. Z Leo to się Lato zachował jak szmata bo dla mnie to Holender powinien był prowadzić dalej naszą kadrę.
1
@VegetaPolska A czyja wina jak nie Sousy była klęska na Euro, on uparł się na Krychowiaka że musi grac w pierwszym składzie, a Moder po świetnym sezonie w Brighton musiał grzać ławę. Gośc co gra w Premier League a w kadrze grzeje ławę, bo Sousa kochał Krychowiaka. Nie bez przyczyny nasz najlepszy mecz na Euro był wtedy gdy Krychowiak nie mógł grac przez czerwo w meczu z Hiszpania. Potem po świetnym meczu z Hiszpanią, cyk powrót Krychowiaka do pierwszego składu na Szwecję. Gdyby Sousa wrócił na trenera to Krychowiak miał pewne miejsce w 1 składzie do 40-stki. On tak ubóstwiał tego piłkarza.
2
@VegetaPolska Został zwolniony za zajęcie przedostatniego miejsca w grupie eliminacji do mundialu 2010 za Słowacją, Słowenią, Czechami i Irlandia Płn. Masz krótka pamięć, bo pewnie miałeś kilka latek.
0
@VegetaPolska Tak, przypomnij sobie jak słabo zagraliśmy pierwszą połowę ze Słowacją. Przecież do przerwy było 0 1 a Krychowiak jeszcze był na boisku. Decydujący mecz ze Szwecją już w pierwszej minucie zaczeliśmy od 0 1 potem 0 2 i dwie bramki Lewego. Jednak i to nie dało nic bo przegraliśmy 2 3 i w grupie ze Słowacją z Hiszpanią i ze Szwecją zdobyliśmy 1 punkt. Przypomnij sobie eliminacje do MŚ. Przecież my przegraliśmy na Narodowym z rezerwami Węgier i przez to musielibyśmy grać aż dwa mecze barażowe. Pierwszy mecz w Rosji (nie odbył się) a ewentualnie drugi dopiero ze Szwecją. Oczywiście że Sousa to pajac bo na koniec poszedł do Brazylii zostawiając nas na lodzie.
Beenhakera to doskonale znam ale on był trenerem w Realu w latach 80 a do Polski przyszedł 20 lat później. Jego zarobki były absolutnie na poziomie naszego związku. Tak naprawdę to była już końcówka trenera Leo.
Ty chyba w ogóle nie masz pojęcia kiedy Lato zwolnił Holendra! To ja tobie przypomnę że w eliminacjach do MŚ 2010 mieliśmy w grupie Słowenie, Słowacje, Irlandie, Czechy i San Marino. Wiesz kogo Polska wyprzedziła tylko? Tak, San Marino. Jak chcesz coś komentować to wcześniej zapoznaj się z tematem. Jeżeli ma dalej zostać trenerem facet co w takiej grupie zajął przedostatnie miejsce to ja dziękuje za uwagę.
0
@BorzyKrzys Dokładnie, właśnie to opisałem
0
@BorzyKrzys @Janiama doskonale wiem za co został zwolniony Leo tyle że wy robicie z niego słabego trenera, a słaby trener przez przypadek nie robi sukcesów z innymi drużynami. Leo powinno było się zaufać i dać mu euro 2012. Lepszy on niż Smuda by był. Co do Sousy. Chłop odszedł bo go tu nikt nie chciał. Zwolnili go dziennikarze. A że dostał propozycje z Realu Madryt Ameryki Południowej to stąd prysnął. Duża część osób by tak zrobiła i ja go rozumiem. Też nie chciałbym pracować w toksycznej atmosferze. A to ze na Euro piłkarze popełniali proste indywidualne błędy to nie była jego wina. On nimi nie sterował.
0
@Janiama nawet jakbyśmy wygrali to gralibyśmy dwa mecze w barażach, tu chodziło tylko o rozstawienie a koniec końców trafiliśmy i tak bardzo dobrze, czyli na Szwecję i Rosję, a nie na tuzy takie jak Portugalia czy Wlochy