La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

konto usunięte

2

https://motogp.pl/motogp/marquez-ostrzega-motogp-by-nie-stalo-sie-jak-f1/132838/
Topowy kierowca MotoGP Mark Marquez uwaza podobnie jak ja,ze w F1 wazniejsze jest auto od kierowcy.
Musi cos z tym zrobic F1.
Ogladanie Senny,Prosta czy Laudy, z kamery w kokpicie,a Verstappena,Hamiltona,Leclerca i innych to jak przepasc.
Ci pierwsi mieli wiecej umiejetnosci "prowadzenia" moim skromnym zdaniem

konto usunięte

3

@SteuerFreiMoney no pod względem szans rywalizacji Moto GP jest dużo, dużo lepsze.

konto usunięte

0

@SteuerFreiMoney Powiedział Marquez który cała karierę spędził na fabrycznej Hondzie :-P Kiedyś czytałem wywiad z Kubic ą na ten temat. Powiedział, że dzisiejsze auta są cieższe, większe a przepisy poszły w stronę dbania o opony, strategię, nie ściganie. Formułą jest inna, ale kierowcy są na bardzo wysokim poziomie, przynajmniej ci najlepsi.

1

@SteuerFreiMoney To prawda, teraz to bolid jest najważniejszy i to zdecydowanie, wystarczy sobie przypomniec przesiadkę Russella do Merca w 2020, gdy Hamilton był chory. Z kierowcy przyjeżdzającego na końcu od razu PP i walka o zwycięstwo w wyścigu. Wyprzedzanie na przycisk, wątpie by jakikolwiek dzisiejszy kierowca mógłby walczyć o punkty w czasach Senny, Prosta.

konto usunięte

0

@MESSIah16 zgoda.
Sa tez serie samochodowe,gdzie nie sprzet a kierowca robi robote.
@koziar wlasnie tu tez widze problem,jest mniej cisniecia do oporu,bo jak opony sie zjada,to zaden z tych topowych kierowcow nic nie zrobi.(nie ujmujac im umiejetnosci)
Opony sa wazne,ale nie powinny byc najwazniejsze w motorsporcie.
W przed ostatnim wyscigu GTWC na wilgotnym torze w Valencii Charls Weerts nadrobil okolo 20sekund na slikach i wyprzedzil 2.Panisa i 1 Bugoslavskiego na jednym okrazeniu.W ostatnich 50sekundach.
To jest dzik dla mnie.Trzymanie auta na wodzie i na mokrych tarkach na slikach.
Szybki shorcik



konto usunięte

0

@priest9999 nom niestety troche w zla strone to idzie.
Mniejsze samochody i DRS out i zobaczymy jak bd sobie radzic

konto usunięte

2

@SteuerFreiMoney Nie ma szans na mniejsze samochody. Kierowca ma być maksymalnie bezpieczny, a Formuła ma pokazywać światu =, że zmienia się na bardziej ,,ekologiczną" (co oczywiście nie ma sensu ale takie są założenia).

1

@SteuerFreiMoney z tego co wiem to Marquez wskoczył na najlepszą wtedy Hondę ale taki Verstappen czy Leclerc to świetni kierowcy ale taki Prost czy Senna byli i tak lepsi

konto usunięte

0

@koziar juz mamy Formule E drugiej nam nie potrzeba.
@lucas/catalan slyszales,ze Romani Grosjean wygryzl Kubice z fotela Lamborgihni stajni Iron Lynx projektu HyperCar?
Szkoda.
Mogli ich wsadzic razem.

0

@SteuerFreiMoney słyszałem, w sumie jeszcze może go wezmą. Słyszałem że z Alpine na 2024 ma gadać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?