- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
10
Chłop pijany xddd
„Cruyff, Van Basten, Pele, Maradona, to ikony futbolu i nie możemy porównywać Messiego z tymi nazwiskami...”
- Rafael van der Vaart
39
@barcanawieki Oby im Messi jutro wjeb*ł hat-tricka xD
3
@Kondziubarca Ale miałby bol dupska
11
@barcanawieki to ten chlop co mial talent by byc wymieniany w jednym zdaniu z Zidanem, Xavim itp a skonczyl jako rezerwowy len w Realu.
11
@El dominatore To ten co bił żonę.
2
@tristan87 A no to szacun.
2
@barcanawieki ostatnio coraz więcej odklejek, RvdV, Ronaldo, Eto xD
3
@barcanawieki 39 lat ma a już widać objawy demencji...
1
@UmtitiGOAT Raczej głupoty, na to nigdy nie jest za wcześnie.
1
@barcanawieki Mam wrażenie że van der Vaart próbuje zostać największym dzbanem wśród byłych piłkarzy. Zaczyna bić legendy Man United pod względem kretyńskich wypowiedzi.
0
@ranger3120 a co Eto? bo ja nie w temacie
0
@barcanawieki van der Vaart to mocny kandydat do bycia kolejnym eskpertem-kretynem, któremu Messi zamknie mordę. Chce to zobaczyć w piątek
0
@LjakRoberciik mówił np, że Henry nie był nawet na poziome Anelki, a do niego samego to w ogóle nie miał podjazdu