- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
2
Hiszpania na EURO 2021 i MŚ 2022
vs Szwecja 0-0
vs Polska 1-1
vs Słowacja 5-0
vs Chorwacja 3:5 po dogrywce
vs Szwajcaria 1-1 (1-3 po karnych)
vs Włochy 1-1 (4-2 po karnych) - porażka
MŚ 2022
vs Kostaryka 7-0
vs Niemcy 1-1
vs Japonia 2-1 porażka
vs Maroko 0-0 (3-0 po karnych)
No na EURO niby ładny wynik, bo było blisko finału, ale jednak jak się to rozłoży na czynniki pierwsze to trochę średnio to wygląda. Męczarnie w grupie, wygrana po dogrywce i karnych z niżej notowanymi zespołami. Teraz pogrom Kostaryki, remis z Niemcami, porażka z Japonią i wylot z Maroko. Kadra jest przeciętna i przede wszystkim brakuje napastnika pokroju David Villi, bo ta 3-4 amatorów z przodu to się nadaje do tarcia chrzanu a nie gry na MŚ czy ME, ale mimo wszystko no jednak zawód jakiś jest.
0
@cris2706 Enrique ze swoją "taktyką" wygrał 2 mecze w regulaminowym czasie gry
0
@cris2706 Hiszpania Enrique nie ma jakiegokolwiek planu B jak rywal się cofnie. Na Euro to było widać, na MŚ też, w eliminacjach do Mundialu też. Popatrz na fakt ile oni bramek zdobywaja. Dużo bramek potrafia zdobyc gdy rywal jest słaby -> np. Słowacja, Kostaryka ale gdy rywal potrafi się ustawić w defensywie to jest ogromny problem. Oni w meczach ze Szwecja(3 mecze (2 eliminacje+Euro)), Polską, Grecją(2 eliminacje), Włochy, Szwajcarią, Niemcami, Maroko, Japonią zawsze zdobywali max 1 gola. Czyli jedyna drużyna na poziomie , którą przełamali na większą ilośc goli to Chorwacja. Co nam to daje, że na 12 meczy z mocnymi rywalami maja tylko 1 mecz gdzie zdobywali co najmniej 2 gole. Tak sie nie da grać, bo musisz mieć perfekcyjna obrone i wygrywac po 1:0 takie mecze. To jest ogromny brak pomysłu w ofensywie. Brak jakichkolwiek strzałów z dystansu, milion podań bez sensu, ogląda się mecze Hiszpanii koszmarnie.
1
@Tomasson81 i oba w grupie - z Kostaryką i Słowacją.
@priest9999 wczoraj chyba ktoś tu wrzucał zestawienie meczy Hiszpanów z drużynami pokroju Polski, Szwecji i tymi mocniejszymi jak Niemczy, Włochy itd. to wyszło, że ponad 50% to remisy i +/- 25% porażki i wygrane.
Fajnie się ogląda Hiszpanów w meczu z Kostaryką, bo mają dużo miejsca. Piłka szybko chodzi, dużo akcji, dużo goli. Ale jak jest poukładany zespół jak Maroko to kraina 1000 podań z których nic nie wynika.
Ogólnie nie wygląda to kolorowo. Bramka i obrona jest przeciętna. Atak tragiczny i jedynie ten środek pola jest na jakimś poziomie. Anglia, Francja czy Portugalia to drużyny o półkę lepsze od Hiszpanii. Tak to na dzisiaj wygląda.