La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

0

Maroko na PNA nie weszło nawet do półfinałów, ale na MŚ są najlepszą ekipą z Afryki.

Jak Portugalia przejdzie to 1/4 to jest pewnie max na co było ich stać, ale doszli do 1/4 bez porażki w grupie. Stracili tylko 1 bramkę z Kanadą.

konto usunięte

3

@mekston mam wrażenie, ze w ciągu ostatniej godziny nawaliłeś 100 komentarzy dotyczących, ze Portugalia już w 1/2 jest mimo, ze nie zagrali jeszcze meczu 1/8

0

@mekston Skoro przeszli Hiszpanie to Portugalię mogą tak samo. Zresztą jeszcze Szwajcaria może sprawić niespodziankę.

0

@DaPidejpi a gdzie w tym komentarzu masz ze Portugalia juz jest w 1/2?

Napisalem jak przejdzie do 1/4. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

W innych tez tego nie napisalem - wiec to tylko wrazenie :D

0

@Sysia11 beda po dogrywce (tam chyba tez strata Aguerda wjedzie) a Portugalia bardzo dobrze sie prezentuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?