La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

0

Przypomniał mi się klub Groclin. Teraz patrzę, V liga. Ładny upadek, a taka to silna drużyna była z 15-20 lat temu

2

@P33ck Gdyby nie fuzja z Polonią Warszawa w 2008 roku,to może i by do dzisiaj grali w ekstraklasie,a na początku XXI wieku dość często grali w Pucharze Uefa.

0

@P33ck nie ma w Polsce V ligi. Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, 3 liga, 4 liga, okręgówka, a klasa, b klasa, c klasa (nie wiem czy jeszcze jest)
V poziom rozgrywkowy może Ci chodziło?

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 No pamiętny mecz z Manchesterem City

konto usunięte

0

@mrboom Tak, V poziom rozgrywkowy, czyli okręgówka

2

@P33ck Sebek Mila w tym składzie m.in. był.

2

@P33ck sprawdziłem na 90 minut i faktycznie w Wielkopolsce jest V liga i okręgówka osobno, pierwsze widzę ;)

konto usunięte

2

@mrboom jest V liga i jest to 6 poziom rozgrywkowy w Polsce

1

@DaPidejpi no juz wiem, dla porównania Dolny Śląsk ma dwie 4 ligi, podzielone na wschód i zachód województwa, oraz 4 ligi okręgowe, nie ma 5 ligi ;)
Być może w Wielkopolsce jest znacznie więcej drużyn, stąd taki podział

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?