- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
6
Alvarez przeprasza Messiego.
https://mobile.twitter.com/Canelo/status/1598009219013562370
3
@tristan87 W samą porę, jeszcze przed ostatnim meczem Messiego na MŚ.
11
@tristan87 Wystarczyło, że Tajk Majson się wypowiedział i już się obsrał xD
0
@tristan87 przestraszył się Tysona:D
1
@tristan87 Chłop się dowidział, że dzisiaj Mesjasz dostaje wpie*dol od Polski, więc sam nie będzie musiał interweniować
0
@tristan87 Dobrze, że Guardado zabrał głos i wytłumaczył mu o co chodzi. Jak dla mnie mega nie potrzebne zamieszanie.
1
@tristan87 Translator dla wtajemniczonych :D
"W ciągu ostatnich kilku dni dałem się ponieść pasji i miłości, którą czuję do mojego kraju, i robiłem nie na miejscu komentarze, za które chcę przeprosić Messiego i naród Argentyny. Codziennie uczymy się czegoś nowego i tym razem przyszła moja kolej".
I ten obrazek :D
https://pbs.twimg.com/media/Fi1G7qfXwAAphWZ?format=jpg&name=900x900
0
@cchesterr43 Skróciłem:)
0
@tristan87 Spoko, ale i tak chciałem wiedzieć, co ten ćwok napisał. :D
0
@tristan87 Z terrorysta z Argentyny się nie zaczyna :D
0
@tristan87 Czyli Tyson mu nakopał do dupy
0
@tristan87 Coś ci powiem Canelo z Guadalajary, coś miałeś ale już tego nie masz, już tego nie masz bo to coś już jest moje. Przychodzisz tutaj grozić poważnym ludziom. Ja z tobą yerby nie piłem. Siadaj De Paul, siadaj. A ty wstajesz i idziesz i czekasz na moich kolegów, a jak przyjdą to mówisz tak proszę pana, oczywiście proszę pana, 20 %, 30 % też może być i 50 się znajdzie, dziękuję bardzo całuję rączki, czy napiją się panowie pajarito? Tak zapytasz, i yerba musi być terere i gęsta jak włosy Ochoi