La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

6

Nie dość, że Walaszek zrobił 2 świetne animacje (Kapitan Bomba i Egzorcysta, Blok Ekipa mi nie podeszła) to jeszcze piosenki ma równie dobre ;)
@Kondziubarca @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @tomek8756

0

@Kgorecki2500 Huwdu!

1

@Kgorecki2500 O Boże, Bożenko jak mogłeś robić z....^^

4

@Kgorecki2500 Blok Ekipa spoko. Nie każdy odcinek, ale spoko ogółem, no i nuty Cjalisa na topowym poziomie :P


konto usunięte

1

@Mario96w Blok ekipa dla mnie miała taki stały, średni (w porównaniu do bomby czy egzorcysty) poziom, ale jak zaczął co chwila robić odcinki z reklamami to mi się odechciało oglądać. Tu jakieś ubezpieczenia samochodów, tu jakieś letyshop, tu jeszcze coś innego. Jedyny spoko odcinek z reklamą to ten z far cry primal.

1

@Kgorecki2500 ale i tak mistrzowskie jest to:


0

@LambiPL Teraz wstawia rzadziej, ale dłuższe i nawet lepsze odcinki bez przesadnych reklam, teraz całkiem spoko był crossover z Egzorcystą

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Walaszek grubasie, kiedy nowy bomba. Ze dwa lata temu czytałem, że CDA odkupił prawa do bomby od 4Fun i coś miało ruszyć w kwestii nowych odcinków, a tu dupa:/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?