- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
1
Brawo Lewy. Nie dość, że idiotycznie faulował 2 razy to jeszcze nie mógł zejść normalnie. Trzeba pokazywać jakieś głupie gesty, gdzie wiadomo, że sędziowie tylko na to czekają. Oczywiście to, że Ancelotti nie będzie ukarany, a nasz napastnik tak to śmiech na sali. No ale co zrobić, nie pierwszy raz sędziowie pokazują pod kogo jest liga. Zobaczymy, może odwołanie coś da, a jak nie to Lewy nie jedzie na Atletico.
0
@AlexDark00 Ah sh*t, here we go again...
0
@macio_944 Taka jest prawda, mógł zejść normalnie, albo nie grać łokciami. Teraz jeśli apelacja nic nie da to nie będzie go na dość ciężkie mecze z Atletico i Betisem.
1
@AlexDark00 no to nie będzie go na te dwa ważne mecze ale co to zmieni jak wg Ciebie Lewy jest cienki jak rabarbar ;)
0
@macio_944 to ten pan co Lewy mu chyba zabił matkę XD nigdy mu nie odpuści chyba.
0
@Kinginiesta Gdzie napisałem, że Lewy jest cienki? Daj dowód, albo skończ pisać głupoty. Pisałem, że słabo wygląda z mocnymi rywalami. Za przykład dałem najmocniejsze drużyny, z którymi graliśmy czyli Bayern, Inter w pierwszym meczu i real. Chyba, że wg cb był świetny w tych meczach?
0
@AlexDark00 mecz z betisem w ll będzie przełożony, a w superpucharze kara nie obowiązuje, opuści mecze z Espanyolem, Atletico i Getafe
0
@wasacz Ale co masz do tego? Napisałem prawdę. Mógł zejść normalnie. Wiesz dobrze jacy są sędziowie w La Liga. Nie dość, że walą babole to jeszcze jak o tym powiesz / pokażesz gest to wpiszą to w protokół i masz zawieszenie na kilka meczów. Nie pamiętam dobrze, ale w ostatnim sezonie któryś z naszych klaskał i też dostał zawieszenie.
1
@lukaszmatusiewicz To wychodzi na to, że póki co espanyol, Atletico i Getafe bez Lewego.