- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
23
Kurła takich ludzi naród wybrał do sejmu... rzygać się chce. Jeszcze co chłop zaciąga jakby go od pługa oderwali dopiero...
9
@IronSanHybrid Ceny spadają xD Snikers mały 3 zł, mleko 4.5 zł, wspaniale spadają ceny xd
17
@IronSanHybrid Nie moge tego sluchac, to jest zbyt zenujace.
4
@IronSanHybrid Pietrucha cena spadła? Spadła. Premie mu proszę wypłacić.
0
@IronSanHybrid lud wybral tych których mu podstawiono do wybrania ;)
0
@IronSanHybrid Spadają jak samolot podczas startu..
3
@IronSanHybrid ale to zaciaganie to jakis problem? Przynajmniej mowi po polsku w przeciwieństwie do ostatnich ministrów finansow, ktorzy do tego doprowadzili. Ale oni przynajmniej zaciagali angielskim akcentem wiec to ok?
Tak przypomne, że Witos żadnych studiow nie skończyl a 3 razy byl premierem
1
@IronSanHybrid Ech. Ręce opadają jak się słyszy coś podobnego. Jednak ten twój zarzut że akurat zaciąga to taki trochę bez sensu. Przecież to nieistotna sprawa.
0
@ObiwanKenobi Dla mnie brzmi to idiotycznie, a to, że w polityce mamy ludzi niekompetentnych czy nieuków to inna kwestia. Btw obecny MF mówi po PL i mamy co mamy xD
0
@maroon Mnie akurat denerwuje i wyraziłem swoją opinie.
1
@IronSanHybrid Spoko. Ja też tylko wyraziłem opinię na temat Twojej opinii.
0
@IronSanHybrid a dla mnie tak samo denerwujący są tez ci pięknie mówiący i potrafiący nawijać makaron na uszy, którzy są po studiach i jeszcze innych MBA a są równie niekompetentni jak ten zaciągający. Chociaż może ci po studiach są nawet gorsi.
Obecny jest pół roku, poprzedni przyszedł z zagranicy akurat na okres covidowy i był 2,5 roku.
1
@ObiwanKenobi Z irytującą niekompetencją wśród klasy politycznej niezależnie od poziomu wykształcenia się chyba zgadzamy.