- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
0
Jaki skład przewidujecie na mecz z Meksykiem?
Najgorzej prezentuje się środek obrony i środek pomocy. Glik i Bednarek w ostatnim czasie nie grają regularnie, na środku pomocy dostępny jest Żurkowski, który nie zagrał w tym sezonie łącznie nawet 90 minut, Krychowiak występujący na peryferiach futbolu, gdzie sezon ligowy skończył się miesiąc temu. Z regularnie grających jest Bielik z Championship i Szymański z ligi greckiej. Jak się człowiek nad tym zastanowi to wygląda to mocno przeciętnie.
Zakładam, że Szczęsny, Cash, Kiwior, Zalewski, Bielik, Zieliński, Szymański i Lewandowski wyjdą w pierwszym składzie, ciekawi jak z pozostałą trójką. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobne będzie, że Michniewicz postawi na Glika i Bereszyńskiego w obronie, a na środku pola obok Bielika wystąpi Krychowiak, ewentualnie jeśli zdecyduje się na taktykę z dwoma napastnikami postawi na Świderskiego kosztem kogoś z obrony. Jak przewidujecie?
3
@wojti258 Postawi na starą gwardię bo grali ze sobą i siebie rozumieją. Po mistrzostwach czas na zmianę pokoleniową. Dziękujemy Glikowi Krychowiakowi Panu Jedrzejczykowi Grosickiemu już dawno powinniśmy podziękować a w ich miejsce taki Karbownik Kownacki po co brać 35 Latków co im to da. Co da to Polsce ....??
Koniec mistrzostw Zmiana pokolenia
2
@wojti258 Coś czuję że wystawi to tak:
Szczęsny
Bednarek-Wieteska/Kiwor-Glik
wahadła
Cash-Zalewski
Środek: Szymański-Zieliński-Krychowiak nieco cofnięty
Lewy-Milik
Ale....To Czesiu XD
Z Czesiem wiadomo, że nic nie wiadomo