- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Szczerze, to City z Haalandem jako całość wydaje się słabsze niż rok i dwa wstecz. Oczywiście atak jest kosmiczny ale głównie w meczach gdzie drużyna jest napędzana kolejnymi bramkami. Haaland ma to że do końca walczy o bramki jak dzik stąd takie wyniki bramkowe. Zobaczymy dalej, bo i tak jeśli by zlali Arsenal ta porażka nie będzie mieć znaczenia, mimo wszystko powiedziałbym, że grają gorzej systemowo, bardziej przewidywalnie niż kiedy nie mieli napastnika i totalnie dominowali każdego. Sezon wstecz mieli dokładnie tyle samo punktów co obecnie a mocno krytykowano wówczas City, zobaczymy.
2
@koziar jak nie będzie nic znaczyła jak będzie.
3pkt to 3pkt.
Jak wygrają z Arsenalem, to to im nie zwróci punktów straconych dziś.
0
@koziar tylko, że w najważniejszych meczach sezony wychodził im brak typowej 9. Trzeba czekać na LM
1
@Rust_Cohle no to wygrają 2 razy ;)
a ten mocarny arsenal już do końca nie przegra? xd
0
@Cvzx Tak, problem jest taki, że grają gorzej jako całość. Coś za coś mam wrażenie tutaj działa. Zresztą wyniki City w ostatnich sezonach stawiają wysoko poprzeczkę więc to nie oznacza nic złego. 2 mistrzostwa, finał i półfinał LM to bardzo dobre osiągnięcia.
0
@koziar Spokojnie.Jest chwila przed mundialem i oni raczej nie myślą o meczach w tym momencie, tylko żeby nie złapać jakiegoś urazu.Arsenal ma za wąską ławkę, żeby zrobić mistrza.Poza tym sezon praktycznie dzieli się na dwa sezony,bo jest miesiąc przerwy ligowej.Zoabczymy jak będzie w styczniu.
0
@Rust_Cohle Nie będzie, zapewniam Ci to na 99%. To jest Arsenal :-)