La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1139 Culés

1

Santiago Bernabéu, które jest przebudowywane w spektakularny sposób, któregoś dnia zyska pańskie nazwisko? Będzie istnieć kiedyś Bernabéu-Pérez?
Florentino Perez: Nigdy! Stadion będzie nazywać się Santiago Bernabéu przez całe swoje życie. To on to wszystko stworzył, a my kontynuujemy jego pracę. To on w 1947 roku wpadł na pomysł stworzenia tego stadionu. Wtedy to był bardzo ambitny projekt. To on pierwszy wysłał drużynę do Stanów Zjednoczonych, kiedy wydawało się to szaleństwem. Jemu zawdzięczamy wszystko, czym dzisiaj jesteśmy. Do tego dzisiaj nazwa stadionu to marka. Być może młodzi nie wiedzą, kim był Santiago Bernabéu, ale mówią: widzimy się na Bernabéu. Jeśli chcą, mogą zadedykować mi ośrodek, ale stadion to zawsze będzie Santiago Bernabéu.

Florek z klasą i szacunkiem wobec najważniejszego człowieka w historii Realu Madryt.

0

@AmigoBlancos hehehe, puuu, mmm, puuu, hyhyhy

0

@AmigoBlancos Szok. Myślę za jak by zapytali kogokolwiek z prezesów klubu. To ten by powiedział że jasne...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?