La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

3

Bayern wygrywając grupę z kompletem zwycięstw dostaje PSG, Inter Porto. Mogliby już stworzyć te superligę. Jak w nba, podzielić na dwie 10 zespołowe grupy. Po 4 wychodzą do 1/4 i potem 1 z 4, 2 z 3 itd.

0

@Uukasz_93 Oby ta Superliga nigdy nie powstała

9

@Uukasz_93 Oby ta Superliga powstała jak najszybciej.

1

@Uukasz_93 Fc Porto spróbuje pozbyć się Interu Mediolan i pomścić Fc Barcelonę,oraz być jeszcze wyżej.

1

@Uukasz_93 Gdyby PSG się postaralo, to Bayern by mógł dostać Benficę. Właśnie to jest urok obecnego systemu, że takie kluby jak Benfica, Porto, Lipsk czy Club Brugge mogą od czasu do czasu sprawić niespodzianki,a nie być wykluczone na starcie.

0

@maroon Co kto woli. Ja tam Bayern z PSG chętnie obejrzę. Za to Porto z Club Brugge niekoniecznie. Całe emocje w LM zaczynają się dopiero od fazy pucharowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?