- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
2
"Planujemy powołać:
- czterech bramkarzy
- pięciu stoperów
- czterech bocznych obrońców/wahadłowych
- sześciu pomocników
- trzech skrzydłowych
- czterech napastników."
~ Czesław Michniewicz
Moje typy:
Bramkarze:
-Szczęsny
-Skorupski
-Drągowski
-Grabara
Stoperzy:
-Glik
-Bednarek
-Kiwior
-Dawidowicz
-Bochniewicz
Boczni obrońcy:
-Cash
-Zalewski
-Bereszyński
-Reca
Pomocnicy:
-Krychowiak
-Żurkowski
-Linetty
-Bielik
-Zieliński
-Szymański
Skrzydłowi:
-Kamiński
-Skóraś
-Frankowski
Napastnicy:
-Lewandowski
-Milik
-Piątek
-Świderski
3
@Wossi61FCB Mi się wydaje że Kownacki może pojechać
0
@Emhyr Może za Piątka, ale Michniewicz woli doświadczonych i ogranych piłkarzy stąd stawiam, że pojedzie jednak Piątek.
1
@Wossi61FCB Ja bym Bednarka nie brał po co nam zawodnik który w ogóle nie gra? Wieteska w jego miejsce. I trochę śmiesznie to wygląda że nie chcesz Wieteski i Gumnego.
0
@Criss18Barca Nie napisałem, że nie chcę tylko kogo obstawiam. Jeśli ja miałbym robić powołania to zmieniłoby się tu więcej rzeczy, od czterech bramkarzy zaczynając.
1
@Criss18Barca No ten Dawidowicz to za nic nie zasługuje
0
@Emhyr Myśle, że Jędrzejczyk pojedzie
3
@Wossi61FCB po co nam 4 bramkarzy na mundial xd
0
@trolownik Myślę że tutaj chodzi o treningi. Wygodniej jest mieć 4 bramkarzy niż 3.