- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
0
Wkurzają szczerze mnie te tłumaczenia Laporty i Xaviego. Czasem lepiej przemilczeć, użyć samokrytyki, albo powiedzieć daliśmy dupy. Bo nawet jeśli drużna jest w budowie, to jeżeli buduje się ją z tak jakościowych graczy jak Lewy itd. to wyjście z grupy jest podstawą.
1
@kamilop wyjście z grupy zależy od tego jakich masz przeciwników a Ci byli mocni, gdyby było tak jak mówisz to po co w ogóle grać?...
1
@prokofiew 2 rok z rzędu? Mimo gorszej kadry w tamtym sezonie, to gdzie są wnioski? W grupie gra się aż 6 meczy, są dwumecze,,,a my nie wygraliśmy z nikim oprócz Slavii.
0
@kamilop A to nie ma znaczenia ile lat z rzędu. W zeszłym roku mieliśmy drużynę w rozsypce, a w tym mamy drużynę w budowie. Wczoraj zagraliśmy zupełnie nową linią obrony. 4 zawodników, którzy jeszcze w zeszłym roku tu nie grali. Więc jak masz tak głębokie zmiany w drużynie to nie oczekuj cudów, szczególnie w przypadku tak trudnej grupy.